


Кран-американка кульовий кутовий з антипротіканням Karro "Uno Black" 1" ВЗ PN40 метелик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий кульовий кран з американкою Karro UNO 1" ВЗ призначений для ефективного регулювання потоку в системах водопостачання, опалення, стисненого повітря та рідких вуглеводнів. Завдяки кутовій конструкції та з'єднанню типу ВЗ (внутрішнє/зовнішнє різьблення), він ідеально підходить для монтажу в умовах обмеженого простору, наприклад, біля стін або в кутках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Кульовий |
| З'єднання американка | Так |
| Робоче середовище | Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Діаметр крана | 1" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Вхідний діаметр | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Розташування | Кутовий |
| Діаметр підключення | 1" |
| Серія | UNO |
| Тип виробу | Кран кульовий |
| Різьба | Внутрішня/Зовнішня |
| Тип ручки | Метелик |
| Вага нетто, кг | 0,65 |
| Вага брутто, кг | 0,657 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Габарити виробу (ВхШхГ), мм | 90х100х52 |
| Вид підключення | Різьба |
| Максимальна робоча температура, °С | 150 |
| Габарити пакування, мм | 120х120х70 |
| Додатково | Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення |
| Номінальний тиск PN | 40 |
- Ціна: 1 052 ₴
