

Гідроакумулятор горизонтальний Koer KHTS-100 (100л, корпус-сталь 1,2 мм, фланець-нержавіюча сталь) (KP3148)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідроакумулятори призначені для компенсації зміни величини тиску в системи водопостачання і для запобігання гідравлічних ударів
Конструктивні особливості
-
Корпус: вуглецева сталь з лакофарбовим покриттям
-
Товщина стінки корпусу: не менше 1 мм
-
Фланець: нержавіюча сталь
-
Резьбовое з’єднання: 1″
-
Мембрана: 100% EPDM
-
Максимальна температура рідини: 90 °С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 100 л |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина стінки бака | 1.2 мм |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (з ніжками) |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Покриття | Фарба + лак |
| Якість води | Чистий |
| Перекачувані середи | Прісна вода |
| Тип виробу | Гідроакумулятор для систем водопостачання |
| Додаткові характеристики | Товщина металу гідроакумулятора — 1,2 мм |
| Од. в упак. | 1 |
| Обсяг ящ. | 0,149 |
| Вага ящ. | 13,000 |
| Обсяг бака (л) | 100,00 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Торговельна марка | KOER |
| Діаметр входу 1 (дюйм) | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву) | Немає |
| Країна бренду | Чехія |
| Максимальний тиск (бар) | 8,00 |
| Напруга мережі (V) | 230 |
| Діаметр виходу 1 (мм) | 32 |
| Мoдель | KHTS-100 |
| Мінімальна температура робочої рідини (°C) | 4 |
| Мінімальна температура довкілля (°C) | 5 |
| Максимальна температура робочої рідини (°C) | 90 |
| Матеріал вироби | Сталь |
- Ціна: 4 660 ₴
