Подарунок










Насос дренажно-фекальний SHIMGE WQ(D)6-12-0.55L3(F), Hmax=15 м, Qmax=250 л/хв.
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Насос дренажно-фекальний SHIMGE WQ(D)6-12-0.55L3(F), Hmax=15 м, Qmax=250 л/хв.»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насоси WQ(D)-L1 призначені для промислових цілей, сільського господарства, гірничої справи, а також будівельних та комунальних потреб тощо. Здатні здійснювати відведення стічних вод з великим вмістом твердих і коротковолокнистих включень. Діаметр твердих частинок у зваженому стані не повинен перевищувати 20 мм.
Застосовуються як для відкачування води з підвальних приміщень, погребів, колодязів, резервуарів, так і для поливу городу. Перекачування брудної чи каламутної води, фекальних мас та іншого.
Завдяки конструкції робочого колеса SHIMGE WQD6-12-0.55L1(F) відрізняється підвищеною продуктивністю та напором. Здатний поринати на глибину від 0.5 до 5 м в агресивне середовище невеликої щільності. Також виробник подбав про конструкцію занурювального двигуна, забезпечивши його пусковим конденсатором та термозахистом багаторазової дії.
Насос має цільну основу, на яку встановлюється. Також механізм обладнаний поплавковим вимикачем, який забезпечує автоматичну роботу насоса. Дана конструкція дозволяє встановлювати прилад у колектори. А для зручної роботи з ним зверху є металева ручка.
Характеристики :
-
Потужність - 0.55кВт
-
Продуктивність - 250 л/хв
-
Натиск - 15 м
-
Діапазон напору – від 0 до 15 м
-
Подача – 15 м3/год
-
Максимальна глибина занурення – 5м
-
Рівень рН – від 4 до 10 м
-
Щільність частинок – 1,2х103 кг/м3
-
Розмір частинок у воді – 20 мм
-
Температура рідини, що перекачується, - від 1 до 40 °C
-
Температура навколишнього середовища – від 1 до 40 °C
-
Діаметр напірного патрубка - 2 дюйма
-
Живлення - 220В
-
Частота струму – 50Гц
-
Електричний струм – 4.1А
-
Кількість фаз – однофазний
-
Клас захисту - IPX8
-
Клас ізоляції - B
-
Довжина кабелю - 8м (з вилкою)
-
Поплавковий вимикач - є
-
Тип насоса – дренажно-фекальний
-
Рідина, що перекачується - брудна
-
Матеріал корпусу - чавун
-
Вал двигуна - нержавіюча сталь
-
Робоче колесо - чавун
-
Обмотка статора двигуна - мідь
-
Механічне ущільнення - кераміка/графіт
-
Вес нетто - 18 кг
-
Вес брутто – 20 кг
-
Габарити - 24.2х41,5 см
-
Габарити упаковки - 47х25х23,5 см
-
Комплектація – насос, інструкція, гарантійний талон
-
Термін гарантійного обслуговування – 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Shimge |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 15 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IPX8 |
| Максимальний напір, м | 15 |
| Вал двигуна | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | чавун |
| Робоче колесо | чавун |
| Строк гарантійного обслуговування, міс | 24 |
| Потужність, кВт | 0.55 |
| Максимальна продуктивність, л/хв | 267 |
| Макс температура рiдини, що перекачується °C | 40 |
| Дизайн напірного патрубка, дюйм | 2 |
| Довжина кабеля, м | 8 |
| Максимальна глубина занурення, м | 5 |
| Живлення, В | 220 |
| Клас iзоляцiї | F |
| Рідина, що перекачується | для забруднених рідин |
| Обмотка статора двигуна | мідь |
| Механічне ущільнення | кераміка/графіт |
| Макс температура навколишнього середовища, °C | 40 |
- Ціна: 8 904 ₴



