Подарунок








Насос дренажний SHIMGE QDX1.5-32-0.75K3, Hmax=35 м, Qmax=130 л/хв.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Насос дренажний SHIMGE QDX1.5-32-0.75K3, Hmax=35 м, Qmax=130 л/хв.»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насоси серії QDX-K3 призначені для видалення рідини із затоплених приміщень, ям, резервуарів. Також можуть використовуватися для: перекачування чистої води, подачі води з відкритих водойм, відкачування води з підвальних приміщень, погребів, колодязів, резервуарів, систем зрошення та поливу низького тиску.
Всі моделі даної серії обладнані поплавцевим вимикачем, що забезпечує автоматичне включення та вимкнення насоса, залежно від рівня води. Застосовують дренажний насос SHIMGE QDX1,5-32-0,75K3 у сільському господарстві, гірничодобувній промисловості, будівництві, поливі.
Прилад здатний працювати із брудною водою без великих твердих частинок. Діаметр твердих частинок у зваженому стані не повинен перевищувати 0,2 мм. У ній може бути в невеликих кількостях мул, пісок, дрібні волокна. Для захисту від великих домішок навколо отвору для водозабору є металева захисна сітка з нержавіючої сталі з маленькими отворами.
Характеристики :
-
Потужність - 0.75 кВт
-
Продуктивність - 130 л/хв
-
Натиск - 35 м
-
Діапазон напору – от 17 до 23 м
-
Подача – 6.5 м3/год
-
Максимальна глибина занурення – 5м
-
Розмір частинок у воді – 0,2мм
-
Температура рідини, що перекачується, - від 1 до 40 °C
-
Температура навколишнього середовища – від 1 до 40 °C
-
Діаметр всмоктуючого патрубка - 1 дюйма
-
Діаметр напірного патрубка - 1 дюйма
-
Живлення - 220В
-
Частота струму – 50Гц
-
Електричний струм – 5.2А
-
Кількість фаз – однофазний
-
Клас захисту – IP65
-
Клас ізоляції - B
-
Довжина кабелю - 8м (з вилкою)
-
Поплавковий вимикач - є
-
Тип насоса – дренажний
-
Рідина, що перекачується - чиста
-
Матеріал корпусу – чавун, алюміній
-
Вал двигуна - нержавіюча сталь
-
Робоче колесо - технополімер
-
Обмотка статора двигуна - мідь
-
Механічне ущільнення - кераміка/графіт
-
Вага – 12,5 кг
-
Габарити – 41х21х22 см
-
Комплектація – насос, інструкція, гарантійний талон
-
Термін гарантійного обслуговування – 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Shimge |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 7.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 11.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP65 |
| Максимальний напір, м | 35 |
| Вал двигуна | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Робоче колесо | технополімер |
| Строк гарантійного обслуговування, міс | 24 |
| Потужність, кВт | 0.75 |
| Максимальна продуктивність, л/хв | 130 |
| Макс температура рiдини, що перекачується °C | 40 |
| Дизайн напірного патрубка, дюйм | 1 |
| Довжина кабеля, м | 8 |
| Максимальна глубина занурення, м | 5 |
| Живлення, В | 220 |
| Клас iзоляцiї | F |
| Рідина, що перекачується | чиста вода без абразивних домішок |
| Обмотка статора двигуна | мідь |
| Механічне ущільнення | кераміка/графіт |
| Макс температура навколишнього середовища, °C | 40 |
- Ціна: 8 009 ₴

