Подарунок










Насос дренажно-фекальний SHIMGE WVSD55F, Hmax=10 м, Qmax=300 л/хв.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Насос дренажно-фекальний SHIMGE WVSD55F, Hmax=10 м, Qmax=300 л/хв.»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дренажно-каналізаційні насоси серії WVS(D) призначені для перекачування дренажних, ґрунтових, каналізаційних, фекальних та стічних вод, які можуть містити предмети побутового використання. Діаметр твердих частинок у зваженому стані не повинен перевищувати 20 мм.
Рекомендуються для побутового застосування, застосування у промисловості, сільському господарстві та будівництві.
Насоси даної серії складаються з однофазного занурювального асинхронного двигуна з вбудованим термозахисним пристроєм, вузлом ущільнення і безпосередньо насосом. У двигунах насосів SHIMGE використовується лише мідна обмотка. Забезпечені поплавковим вимикачем, що забезпечує автоматичну роботу насоса.
SHIMGE WVSD55F має корпус та комплектуючі, які по максимуму виготовлені з нержавіючої сталі. З цього матеріалу у нього корпус, стрижневі болти, подовжувач валу. Все це забезпечує його високу надійність, стійкість до корозії та довговічність, відмінну працездатність. Нержавіюча сталь є легким матеріалом. Тому для надання стійкості в каналізаційному насосі SHIMGE WVSD55F основа та верх виготовлені з чавуну. Він має гарну хімічну та термічну стійкість, а також пофарбований чорною фарбою. Робоче колесо насоса також виготовлене із чавуну.
Характеристики :
-
Потужність - 0.55кВт
-
Продуктивність – 300 л/хв
-
Натиск - 10м
-
Діапазон напору – від 5 до 9 м
-
Подача – 18 м3/год
-
Максимальна глибина занурення – 5м
-
Розмір частинок у воді – 20 мм
-
Максимальна щільність рідини – 1,2х10 кг/м3
-
Температура рідини, що перекачується, - від 1 до 40 °C
-
Температура навколишнього середовища – від 1 до 40 °C
-
Діаметр напірного патрубка - 2 дюйми
-
Живлення - 220В
-
Частота струму – 50Гц
-
Електричний струм – 4.1А
-
Кількість фаз – однофазний
-
Клас захисту – IPХ8
-
Клас ізоляції - B
-
Довжина кабелю - 8м (з вилкою)
-
Поплавковий вимикач - є
-
Тип насоса – дренажний
-
Рідина, що перекачується - брудна
-
Матеріал корпусу - нержавіюча сталь
-
Вал двигуна - нержавіюча сталь
-
Робоче колесо - чавун
-
Обмотка статора двигуна - мідь
-
Механічне ущільнення - кераміка/графіт
-
Комплектація – насос, інструкція, гарантійний талон
-
Вага – 21,5 кг
-
Габарити – 48х19х26 см
-
Термін гарантійного обслуговування – 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Shimge |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 18 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 21.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IPX8 |
| Максимальний напір, м | 10 |
| Вал двигуна | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Робоче колесо | чавун |
| Строк гарантійного обслуговування, міс | 24 |
| Потужність, кВт | 0.55 |
| Максимальна продуктивність, л/хв | 300 |
| Макс температура рiдини, що перекачується °C | 40 |
| Дизайн напірного патрубка, дюйм | 2 |
| Довжина кабеля, м | 8 |
| Максимальна глубина занурення, м | 5 |
| Живлення, В | 220 |
| Клас iзоляцiї | F |
| Рідина, що перекачується | для забруднених рідин |
| Обмотка статора двигуна | мідь |
| Механічне ущільнення | кераміка/графіт |
| Макс температура навколишнього середовища, °C | 40 |
- Ціна: 9 952 ₴

