-5%






Змінний картридж до фільтру "SVOD" Знезалізнення + "SVOD-AS" S250/F5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змінний картридж до фільтру "SVOD" Знезалізнення + "SVOD-AS" призначений для захисту поверхні теплообміну від накипу і корозії (у тому числі і видалення раніше утвореної), також видалення з води сполук заліза.
Картридж складається з двох модулів, що забезпечує двоступеневий захист теплотехніки:
Перша ступінь - протинакипний модуль "SVOD-AS":
забезпечує захист нагрівальних елементів всіх типів від утворення накипу та інших відкладень. Руйнує раніше утворену накип.
В результаті застосування фільтра з картриджем S250/F5 накип не утворюється, поверхня теплообміну не заростає іржею, збільшується термін експлуатації водогрійних обладнання і сантехніки, а також економиться споживання газу та електроенергії.
Друга ступінь - модуль знезалізнення:
забезпечує видалення з води сполук заліза в будь-яких формах. Витягує з води нерозчинне (тривалентне) залізо, крім того переводить розчинне (двовалентне) в нерозчинну форму і відфільтровує його. Тим самим, знижується вміст двох- і тривалентного заліза до нормативних значень (0,2 - 0,3 мг/л) та видаляється марганець у воді
Картридж підходить до всіх стандартних колб 10".
Технічні характеристики:
-
Ресурс картриджа - до 42 000 літрів*
-
Розмір - 10 дюймів
-
Температура оброблюваної води: від 5 до 40 °С
-
Робоча температура води, що нагрівається: від 5 до 105 ºС
-
Термін експлуатації (картриджа) - 1 рік
-
Термін придатності (картриджа) - 3 роки
Комплектація виробу:
-
Картридж "SVOD" S250/F5 - 1 шт.
-
Паспорт та інструкція експлуатації - 1шт.
-
Календар заміни - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СВОД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
- Ціна: 503,50 ₴
