-10%


Насос глибинний вихровий FORWATER 4SKM 150В (кабель 10м) 1,1кВт, Нmax=99м, Qmax=2.4м3/год
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердловинний вихровий насос для роботи у свердловинах внутрішнім діаметром від 110 мм. Максимальна продуктивність 40 л/хв. Максимальний напір 99 м. Корпус та вал виконані з нержавіючої сталі AISI-304. Напірний патрубок та опора насосної частини виконані з латуні. Робоче колесо вихрове, виконане з латуні. БЕЗ ПУЛЬТА. Гідравлічне підключення 1" Діаметр свердловини від 110 мм. Глибина занурення під дзеркало води до 15 метрів. Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Forwater |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 99 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 6 104,70 ₴
