


Насос глибинний шнековий Forwater 2QGDa370 (кабель10м) 0,37кВт, Нmax=52, Qmax=1,4 м³/год
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердловинний шнековий насос для роботи у свердловинах внутрішнім діаметром від 60 мм. Максимальна продуктивність 24 л/хв. Максимальний напір 52 м. Корпус та вал виконані з нержавіючої сталі AISI-304. Напірний патрубок виконано з латуні. Кабель 10 м. Гідравлічне підключення 3/4" . Глибина занурення під дзеркало води до 60 метрів. Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Forwater |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 52 м |
| Пропускна здатність | 1.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 4 268 ₴
