Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Акварус"
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЯн Ж.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЛідія К.
Найкращі таблетки для басейну
Магазин швидко звʼязався та відправив товар. На наступний день отримали, все гарно запаковано. - Угода на маркетплейсі Prom.uaДенис П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрей Т.
Замовляв електричну сушку для білизни. Швидко зв'язались, товар був в наявності, ціна актуальна, швидко відправили, товар прийшов без ушкоджень. Приніс додому, включив, все працює, дружина в захваті. Всім рекомендую.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВладимир З.
Все отлично, после заказа связались в течении 20-30мин.
Отправили в тот-же день.
Товар полностью соответствует описанию.
Цена самая низкая на prom.ua
P.S. Была указана бесплатная доставка только смесителя на мойку, но по факту и саму мойку выслали бесплатно!!! - Угода на маркетплейсі Prom.uaЭдуард Д.
Замовив! Швидко зв’язались відправили теж швидко. Товар знаходився в Дніпрі в Дніпрі й отримав. Все працює. Бак трохи з тонкуватої бляхи але не критично. Запаковано компактно. Все добре!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергій Б.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВладислав Г.
Насос має вихід під 1" та 1 1/2" шланги. Опис товару не точній. Був змушений додатково придбати пожежний рукав 1" на 600грн. В опису вихід насосу = 3/4" та додатково, три рази, домовлялися з продавцем, що він перевірить щоб там у коробці був перехідник патрубок на 3/4" для зʼеднання зі звичайним садовим шлангом. Насос працював у ямі артезіанської скважини - 2 м., напор води - середній: тонкий синий шланг-рукав на 1" 20 м. потрібно весь час розправляти від загібив. Загіб під кутом в 30º-40º зупиняє напор повністю менші пробиває напор - як для його потужності нормально. Автомат рівня води можно припаркувати на корпус насосу на парковочний гак - замкнути його увімкненим - допоможить коли треба відкачати останні від 15 до 4 см. води. Якість виглядає доброю, Польша, а не Кітай дешевий. Насос вже відкачав 500л - добре.
